Rubriky
Nezařazené

Přichází doba zimního sportování vybavte se termo tričky. Ať nenastydnete!

Běžcům, cyklistům, koloběžkářům a za chvilku i lyžařům nastávají zimní radovánky, protože žádného zarytého sportovce nemůže ranní mrazík odradit, je důležité se na zimu teple a funkčně obléknout, aby se lépe a komfortněji sportovalo.

Rubriky
Nezařazené

Ben odjistil Bomby, rappeři Moja Reč mu kryli záda

Ben CristovaoBen Cristovao se pochlubí hned dvěma novými klipy. Singl Bomby je v audio verzi venku už pěkně dlouho, teď se můžete konečně podívat také na videoklip. Mezi členy natáčecí crew jsou například slovenští rappeři Moja Reč, Benův mladší bráška a také tanečnice Kanyeho Westa. Co nevidět by měl Ben odbouchnout také klip k písni Tělo.

Rubriky
Nezařazené

Nejvíc sexy Muž roku Jan Hájek a Monika Bagárová přistiženi spolu

Jeden z nejúspěšnějších držitelů titulu Muž roku Jan Hájek je momentálně nezadaný a svou znovu nabytou svobodu si náležitě užívá. Po rozchodu s přítelkyní Dominikou se naplno vrhnul do práce a je na roztrhání. Naposled dokonce odhalil své bezchybné tělo v celé své kráse. Lze tedy předpokládat, že další nabídky se jen pohrnou. A nejen ty pracovní!

Rubriky
Nezařazené

Monika Marešová trpí chorobnou posedlostí

Sympatická Monika Marešová (37) je aktuálně úplně na roztrhání a podle svých slov prožívá jedno z nejpříjemnějších období ve svém životě. Kromě moderátorské práce se především věnuje svým dvěma synům a péči o domácnost, ve které našli místo i dva „přerostlí“ zakrslí králíci, jezevčík Justy a fenka jack rusella Bibie. Takový zvěřinec často nadělá spoustu neplechy a moderátorka má tak co dělat, aby byl útulný domek krásně provoněný a zářil dokonalým leskem.

Rubriky
Nezařazené

Dana Batulková se střemhlav vrhla mezi profesionální závodníky

Dana Batulková připevňuje startovní číslo kolegyni Patrícii SoukupovéSportovně vyhlížející herečka Dana Batulková (54) splnila, co slíbila a zúčastnila se běžeckých závodů RunTour České pojišťovny. Ještě před startem avizovala, že naposledy běžela na základní škole. Nikdo ale neočekával, co tato dáma dokáže. I přes doslova průtrž mračen, se střemhlav vrhla mezi profesionální běžce a doběhla ve své kategorii pro krásné druhé místo.

Rubriky
Nezařazené

Zpěvačka Monika Bagárová zažívá legendární podzim

Monika Bagárová
FOTO: zdroj agentura SLAVICA
Monika Bagárová začíná nový život. V červnu plnoletá zpěvačka se přestěhovala do Prahy a hektickému tempu v metropoli přizpůsobila i své pracovní nasazení. Už ve středu 10. října vystoupí v bratislavské Hant Aréně s legendární královnou funku Chakou Khan.

Rubriky
Nezařazené

Monika Bagárová a Ben Cristovao jsou opět spolu

Monika Bagárová a Ben Cristovao
Zdroj: archiv firmy Reebok

Několik měsíců po rozchodu jsou Monika Bagárová (18) a Ben Cristovao (25) opět spolu! Jeden z nejkrásnějších párů českého šoubyznysu se dal znovu dohromady. Nikoliv však v soukromí, ale pro kampaň jedné z předních sportovních a lifestylových značek. Ještě před časem to přitom vypadalo, že si bývalí milenci půjdou svou vlastní cestou a jejich osudy už se nezkříží.

Rubriky
Nezařazené

Gábina Partyšová chce další dítě. Běhá kvůli němu v kozačkách

Sexy Gábina PartyšováProč se známé a úspěšné tváře českého showbyznysu sešly na pražské Ladronce, kde se setkávají především sportovci? Chtějí před Vánoci shodit pár kil, aby se poté nemuseli hlídat, nebo jim záleží na dobré kondici? Jitka Válková, Olga Lounová, Eva Decastelo, Gabriela Partyšová a Dana Batulková na svých sexy vysportovaných postavách denně tvrdě makají. Převlečené do sportovního se rozhodly zapojit do běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny a podpořit tak dobrou věc.

Rubriky
Nezařazené

Zpěvák Voxel, který viděl prsa všech hereček v republice, teď kouká po Hance Svobodové

Hanka Svobodová s VoxelemMladý talentovaný zpěvák Voxel (20), který momentálně se svým singlem „Hitmaker“ boduje na prvních místech českých charts se zakoukal do expřítelkyně Leoše Mareše, Hanky Svobodové. Aby také ne, když Hanka je mladá, krásná a volná. Všichni, kdo se účastnili oficiálního tréninku před českobudějovickou etapou běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny, tak byli svědky doslova psích kusů, které kvůli Hance Voxel předváděl.

Rubriky
Nezařazené

Lukrativní, sexy, volný a navíc sportovec. To je olympijský vítěz David Svoboda

David SvobodaAktuálně jeden z našich nejúspěšnějších sportovců je sympatický, sexy, bohatý, bez přítelkyně a s dobrým srdcem. Místo aby lovil mezi půvabnými modelkami, účastní se charitativních akcí. Takhle by se dal popsat olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda, který je po svém návratu z Londýna opravdu na roztrhání. Po boku svých kolegů z ASC Dukla se zapojil do běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny.

Rubriky
Nezařazené

Ben Cristovao má před sebou podzim plný premiér a nominaci na cenu MTV!

BenBen Cristovao se nezastaví před ničím a dalo by se napsat, že každá umělecká profese je pro něj výzva! Na podzim si vyzkouší DJing na party, doprovodí profesionální modelky na módní show, otextoval pilotní singl kolegy a dokonce usedl na režisérské křeslo u videoklipu!

Rubriky
Nezařazené

Vlaďka Erbová a Gábina Partyšová odstartovaly druhý ročník originální soutěže Souboj nevěst

Vlaďka ErbováSvatební den patří mezi ty, které si chceme pamatovat do konce života. Všechny nastávající nevěsty mají nyní možnost se důkladně a navíc zdarma na tyto nezapomenutelné okamžiky připravit a ty nejlepší navíc vyhrát svatební cestu či svatbu na klíč. Stačí se přihlásit do druhého ročníku SOUBOJE NEVĚST a stát se tak NEJ vyvolenou nejen v očích svého vyvoleného, ale i odborné poroty.