Nezařazené

České celebrity popadla džínománie

cristovao, bagarova“Denimize up!”, velí diktát letošní sezony. Světem otřásá džínová revoluce a po nesčetných proměnách se džíny vrací ke svým kořenům. Vědí to i české celebrity, které si nenechaly ujít velkolepou Diesel party oslavující dvě nové vůně Diesel Fuel For Life Denim Collection.

Slavné krásky v upnutých džínách okouzlila dámská energická vůně pro mladé se svěžími tóny malinových a jasmínových lístků, se smyslným nádechem suchého dřeva a ambry. A stejně tak, jako dobře šité džíny padl nový parfém s dřevitými a citrusovými podtóny i jejich slavným kolegům. Dvě nové vůně Diesel Fuel For Life Denim Collection jsou prvními vůněmi na světě, které vzývají svobodu, mládí, požitkářství, erotiku a rokenrolu. Boří pravidla, jsou sexy doplňkem legendárního oděvu.

A přesně v takovém duchu se nesla Diesel party, na které nemohly chybět známé rebelky a rebelové českého šoubyznysu. Legendárnímu denimu, jež byl původně látkou na pracovní kalhoty amerických zlatokopů, přišli vzdát hold Jana Švandová, Monika Bagárová, Ben Cristovao, Gábina Partyšová, Jitka Válková, Pavlína Danková, Hana Věrná, Kateřina Kristelová, Marek Ztracený a další. Stylový džínový háv má ostatně i flakon nových vůní Diesel Fuel For Life Denim Collection – sepraná bezešvá džínovina se známým potiskem značky Diesel zahaluje pánskou verzi, světlejší provedení je určené pro dámy.

Nový elixír mladí probouzí smysly. Když se k němu navíc přidala stylová hudební produkce DJ Briana za mixážním pultem, bylo nemožné odolat. Dvěma novým vůním Diesel Fuel For Life Denim Collection podlehly všechny přítomné celebrity bez výjimky. “Není to jen styl, je to závislost,” shodly se jednohlasně.

Similar Posts