Nezařazené

Deadwood

deadwoodV době zlaté horečky, krátce po porážce generála Custera u Little Big Hornu, vzniká na indiánském teritoriu v Jižní Dakotě nelegální „město“ Deadwood.

Je nedotčené civilizací, zato plné násilí, které přitahuje barvitou směsku přistěhovalců toužících po rychlém zbohatnutí.

Ti, kdo sem dorazí, však záhy pochopí, že v Deadwoodu nevládne zákon, ale že je to bezbožná díra, v níž se daří hlavně hrabivosti a korupci. A pokud tam chce někdo udělat štěstí, musí se o to postarat sám.

Šest týdnů poté, co došlo k událostem druhé série, do města dorazí první důkazy civilizace a práva – ale také dojde na zájmy větších a mocnějších skupin, jako je Hearst a jeho důlní společnost. Deadwood se připravuje na své první volby. Na post šerifa kandiduje Seth Bullock proti Harrymu Manningovi a na úřad starosty Sol Star proti E. B. Farnumovi.

Hrají: W. Earl Brown, John Hawkes, Leon Rippy, Jeffrey Jones, Molly Parker, Keith Carradine, Brad Dourif, Ian McShane, Powers Boothe, William Sanderson, Timothy Olyphant, Kim Dickens
Ukaž to ostatním...
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter