Divoké kočky

divokekockyČerstvě plnoletá Violet (Piper Perabo) opustila rodné New Jersey, aby si v New Yorku splnila svůj sen.

Písničky, které píše, jsou přece skvělé a když se opravdu snažíš, dokážeš to. Nadšení a optimismus ji ale rychle opouštějí, protože narazí na nepropustnou hradbu nezájmu uměleckých agentů i nahrávacích společností. Navíc jí vykradou byt a Violet záhy po příjezdu na Manhattan stojí před zásadním rozhodnutím. Vzdát se svého snu a vrátit se k milujícímu otci (John Goodman) na předměstí, nebo zatnout zuby a bojovat prozatím ne o uměleckou kariéru, ale o holé přežití? Violet zvolí druhou možnost a najde si v práci v baru Coyote Ugly.

Mladé pohledné barmanky tu ve vší počestnosti používají svůj sexappeal a taneční i hudební talent, aby pobavily a k větší žízni rozpálily hosty podniku, který je každou noc našlapaný k prasknutí. Díky svému nadání, urostlému tělu a pohledné tváři se z Violet brzy stane hlavní hvězda baru. Role “Divoké kočky” jí pomůže zbavit se chronické trémy, ale znovu ji postaví před osudové dilema. Má se spokojit se svou “slávou” a dobře placenou prací v baru, nebo jít dál za svým písničkářským snem?

Režie: David McNally
Hrají: Piper Perabo, Adam Garcia, Maria Bello, Melanie Lynskey, Izabella Miko, Bridget Moynahan, Tyra Banks, John Goodman Piper Perabo, Adam Garcia, Maria Bello, Melanie Lynskey, Izabella Miko, Bridget Moynahan, Tyra Banks, John Goodman

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *