Nezařazené

Jitka Nováčková si zkusila jaké je to být pilotkou Formule 1

Jitka NováčkováV nejluxusnější pražské ulici, Pařížské, byl slavnostně otevřen exkluzivní butik proslulé švýcarské značky TAG Heuer. Známý výrobce luxusních hodinek, mobilních telefonů a slunečních brýlí se tak zařadí mezi ostatní elitní značky, jejichž sídlem se stala tato známá ulice v centru Prahy.

Slavnostní otevření si nenechala ujít ani nová Česká Miss, Jitka Nováčková. Do Prahy zavítali také členové top managementu značky TAG Heuer, obchodní viceprezident Patrick Pruniaux, viceprezident pro vědu a inovace Guy Semon a viceprezidentka komunikace Francoise Bezzola.

O nesporných kvalitách produktů TAG Heuer se přesvědčila i Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, která se slavnostního otevření nejnovějšího butiku zúčastnila. Okouzlily ji nejen atraktivní modely hodinek, ale i samotné prostředí butiku. To uchvátí příjemným, světlým designem i moderními a jednoduchými liniemi. Jitka si vyslechla zajímavou prezentaci zástupců značky TAG Heuer. Poté se spolu s nimi ujala slavnostního přestřižení pásky, které se stalo symbolem vstupu nově otevřeného butiku do exkluzivního světa Pařížské ulice.

Similar Posts