Jitka Nováčková v mini kraťáscích odletěla na Miss Universe veze sebou celý arsenál zbraní

Jitka NováčkováSvět modelingu je nemilosrdný. Jitka Nováčková se o tom přesvědčila krátce po svém zvolení. Tehdy si jedna z neúspěšných finalistek jediné národní soutěže krásy zhrzeně postěžovala, že osmnáctiletá rodačka z Českých Budějovic byla od začátku upřednostňována. Teď si česká kráska na vlastní kůži vyzkouší, jak to chodí za hranicemi. V kufru má pro všechny případy sbalený celý arsenál zbraní.

Prestižní mezinárodní soutěž Miss Universe, která se letos koná v brazilském Sao Paulu, s sebou přináší nejen jedinečnou příležitost poznat novou zemi a její kulturu, nové lidi
a zažít spoustu nezapomenutelných zážitků, ale především konkurenci osmaosmdesáti krásek z celého světa, které jsou pro své vítězství ochotny udělat cokoli. Mezi nimi je ovšem rozhodnuta obstát i Česká Miss Jitka Nováčková. Svou účast na Miss Universe nikterak nepodceňuje. Ve volných chvílích před odletem se proto neoddávala rodičovskému hýčkání a sladkému nicnedělání, ale ladila formu.

Jitka Nováčková„Je mi jasné, že uspět v mezinárodní soutěži bude těžké, ale bez boje se nevzdám. Poslední dny jsem střídavě trávila ve studiu Jany Berg, v kadeřnickém salonu a v posilovně. Jen moje kosmetická výbava zabírá polovinu kufru,“ popisuje osmnáctiletá blondýnka a dodává: „Jediné, na co jsem rezignovala, je solárko. Chci být krásná a nevypadat vedle latinskoamerických krásek jako bledule, ale ne za každou cenu. Pár hodin před odletem jsem se nechala nastříkat speciálním Vita Liberata nástřikem a do kufru si ještě přibalila dvě balení samoopalovacího krému s okamžitým bronzingem,“ směje se Česká Miss 2011.

Nejdůležitější události kladenského klubu Rytíři zajímavé a stručné hokejové zpravodajství.

Podpořit českou reprezentantku mohou nyní všichni její krajané nejen 12. září
u televizních obrazovek během finálového večera, ale nově také v internetovém hlasování na webových stránkách www.missuniverse.com a www.nbc.com. Posílat své hlasy mohou od 19. srpna do 11. září všichni starší šestnácti let. Soutěžící dívky můžete během hlasování ohodnotit body od 1 do 10, přičemž jednička představuje nejnižší bodové ohodnocení a desítka nejvyšší. Hlasy pocházející z IP adres z jednotlivých zemí budou následně zprůměrňovány. Konečný výsledek jednotlivých soutěžících bude stanoven na základě průměru všech hodnocení ze všech účastnických zemí. Výsledky budou vyhlášeny během přímého přenosu finálového večera soutěže Miss Universe.

3 názory na “Jitka Nováčková v mini kraťáscích odletěla na Miss Universe veze sebou celý arsenál zbraní”

  1. To jsem zvědavá jak se tam Jitka Nováčková umístí v české miss neměla takovou konkurenci jako bude mít tam – mezi těma dokonalýma představama plastických chirurgů.

  2. holub z nosu

    Mirka – to máš teda pravdu :-D. Nováčková se asi moc dobře neumístí, ale zároveň může mít dobrý pocit z toho že bude jediná originál příroda.

    Doufám že jitka nováčková nafotí někdy nějaké akty kde by se ukázala nahá v celé své kráse.

  3. No když bude fotit akty je jasný že bude nahá ne :-D.

    Ale já doufám že se k tomu Jitka nesníží jako ty ostatní fifleny.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *