Nezařazené

Koroner nařídil pitvu Brittany Murphy

Rodina říká že “Brittany” měla před smrtí příznaky podobné obyčejné chřipce a léčila se doma pomocí volně prodejných leků.

32 let stará hvězda filmů “8 Mile” nebo “Sin City” v neděli ráno zemřela po kolapsu u sebe doma v Hollywood Hills. Záchranáři se ji snažili oživit, ale po nezdařených pokusech byla prohlášena za mrtvou v Cedars-Sinai Medical Center.

Asistent hlavního Koronera řekl, že bude provedena pitva která snad dopomůže ke zjištění náhlého úmrtí a dodal že smrt se zdá být z přirozených příčin.

Toxikologické testy budou také provedeny a úředníci kontaktují osobního lékaře “Brittany”.

Clare Staples sousedka řekla, že viděla hasiče jak se snazí resuscitovat herečku v neděli ráno. “Murphy byla na nosítkách”.

“Manžel Brittany (britský filmový scénárista Simon Monjack) pobíhal kolem v pyžamu bez bot a snažil se pomoci záchranářům ji zachránit. Je to tragické, dodala”.

“Náhlá ztráta naší milované Brittany je hrozná tragédie,” Napsal její manžel v rodinném prohlášení.” “Byla to naše dcera, naše žena, naše láska a zářící hvězda. Žádáme vás, aby jste respektovali naše soukromí v této těžké době. ”

Brittany Murphy, 1977-2009
Nadějné herečce se život zkrátil na pouhých 32 let 🙁 .
Ukaž to ostatním...
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter