Lady Gaga a Marge Simpsonová se budou líbat

Extravagantní zpěvačka hitu Judas Lady Gaga tento měsíc namluvila postavu sama sebe do populárního kresleného seriálu Simpsonovi. Epizoda se bude dle produkce vysílat v USA na jaře 2012. Lady Gaga se neudržela a prozradila, že její postava v jednu chvíli políbí Marge Simpsonovou. Tím skvěle navnadila fanoušky žlutých postaviček. Dle Gaga bylo namlouvání svojí postavy jednou z nejlepších věcí které kdy dělala. Simpsonovi se vysílají již od roku 1987 a za tu dobu se v něm objevila řade velký celebrit a může se dovolit odmítnou takové hvězdy jako je David Beckham.

4 názory na “Lady Gaga a Marge Simpsonová se budou líbat”

  1. To jsem zvědavej kdy se tenhle díl Simpsonových bude vysílat v ČR. To už bude Lady v důchodu a nás ty ježatý figurky nebudou zajímat :-).

  2. Ja bych to viděl na rok 2013 – 2014 kdy se tahle série Simpsonů dostane do Česka. Taky asi bude záležet jestli bude vysílat ještě Prima Cool a zda bude mít v plánu Simpsoňáky.

  3. Do ČR než to přiletí to bude doba, ale díky bohu za internet a youtubko. Nebo si můžeme koupit levné letenky a letět třeba do New Yorku se na ten díl podívat.:-)

  4. To by nás stálo hodně draho letět kvůli tomu do New Yorku 🙂 já myslím, že online Simpsonovi na internetu to jistí, ale bude to bez českého dabingu nooo.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *