Nezařazené

Michal David: Jsem italofil!

Michal DavidNa neformální tiskové konferenci, během které pořadatel a majitel Alchymist Grand Hotelu & Spa Giorgio Bonelli spolu se zpěváky Michalem Davidem, Drupim a moderátorkou Kateřinou Mátlovou představili program 1. Festivalu italsko-českého přátelství. „Jsem známý tím, že jsem italofil, mám Itálii moc rád,“ svěřil se Michal David a dodal: „Italové k nám jezdí za krásnými ženami, my k nim za dobrým jídlem a vínem, spojení obou národů se proto samo nabízí, spojuje nás láska procházející žaludkem,“ vtipkoval český hitmaker.

Milovníci výtečné hudby, dobrého vína, světově proslulé kuchyně
i nezapomenutelných setkání se mají na co těšit. Právě pro ně je totiž určena zajímavá akce – Festival italsko-českého přátelství. Tato hudební show s atraktivními doprovodnými aktivitami pro celou rodinu se uskuteční 2. června 2011 na Staroměstském náměstí v Praze při příležitosti státního svátku Italskérepubliky a 150. výročí založení italského státu.

Festival proběhne pod záštitou velvyslance Italské republiky J. E. Fabia Pigliapoca, primátora Prahy Doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc., starosty Prahy 1, Ing. Oldřicha Lomeckého a starosty Říma Dr. Gianniho Alemanna. Oslavy začnou v brzkých odpoledních hodinách a celý program moderovaný Kateřinou Mátlovou a Emanuelem Ridim vyvrcholí osmou hodinou večerní, kdy se na hlavním pódiu představí hvězdy pěveckého, hudebního a kulturního nebe.

Těšit se můžeme na Michala Davida i italskou legendu Drupiho, kteří společně zazpívají píseň Amico, kterou složili na oslavu přátelství. Jak se na festival přátelství sluší, oba umělci na pódium přizvou i se své přátele z hudebního světa např. Mariana Vojtka, Bohuše Matuše, Kamilu Nývltovou, Radku Fišarovou, Tomáše Trapla, Paola Belliho, Rona nebo Damichi.

Nepropásněte 2. červen 2011 – den, kdy se hudba, gastronomie a přátelství spojí v jeden nezapomenutelný zážitek!

Similar Posts