Nezařazené

Paul McCartney koupil přítelkyni prsten za více než 10 miliónů korun. Je zásnubní!

Paul McCartneyLegendární Beatle Sir Paul McCartney pořídil pro svoji mladou přítelkyni Nancy Shevell prsten v hodnotě kolem 10 miliónů korun. Nehledě na cenu nejde o jen tak obyčejný prsten – je totiž zásnubní, to potvrdil i zástupce Sira Paula jen pár hodin před tím co se pár ukázal spolu s prstenem na červeném koberci na výroční Gala Met v New Yorku.

Podle svědků vybral Paul McCartney právě tak drahý prsten, aby své přítelkyni dokázal jak ji miluje – jinak slavný Beatle peníze tak neuvážlivě nerozhazuje. O jeho lakotě se tradují i všelijaké historky. Naposledy prý Sir Paul McCartney uspořádal ve svém domě ohromnou párty kam pozval snad všechny významné hudební osobnosti, které pak šokoval tím, že za veškeré občerstvení na párty musely platit.

Paul a Nancy Shevell si spolu začali už v roce 2007 to bylo přesně rok po dramatickém McCartneyho rozvodu se druhou manželkou Heather Mills.

Podle svědků je Sir Paul se svojí současnou přítelkyní velice šťasten a Nancy po jeho boku působí uvolněně a na každou stranu rozdává úsměvy.

Similar Posts