Po velkém úspěchu filmů Snowboarďáci a Rafťáci přišli tvůrci s Ro(c)kem podvraťáků, který slavil v minulém roce úspěch v kinech v ČR.
Vojta Kotek, Jirka Mádl, Václav Postránecký, Jan Hrušínský a další výborní herci zazářili v této černé komedii o gangsterech amatérech s dávkou komických situací a výborným rockovým nářezem. Průvodní skladba s názvem `Move` hrála vybraná rádia a film se těšil z vysoké návštěvnosti. Konečně můžete mít Ro(c)k podvraťáků doma, protože právě vychází na DVD.
Režie: Karel Janák
Hrají: Jiří Mádl, Vojtěch Kotek, Martin Písařík, Václav Postránecký, Michael Beran, Kristýna Nováková, Klára Jandová, Radomil Uhlíř, Jan Hrušínský, Pavel Rímský, Václav Sloup, Liliya Malkina, Ema Jurková, Predrag Bjelac
Mohlo by vás zajímat:
Přichází doba zimního sportování vybavte se termo tričky. Ať nenastydnete!
Ben odjistil Bomby, rappeři Moja Reč mu kryli záda
Nejvíc sexy Muž roku Jan Hájek a Monika Bagárová přistiženi spolu
Monika Marešová trpí chorobnou posedlostí
Dana Batulková se střemhlav vrhla mezi profesionální závodníky
Zpěvačka Monika Bagárová zažívá legendární podzim
Monika Bagárová a Ben Cristovao jsou opět spolu
Gábina Partyšová chce další dítě. Běhá kvůli němu v kozačkách
Zpěvák Voxel, který viděl prsa všech hereček v republice, teď kouká po Hance Svobodové
Lukrativní, sexy, volný a navíc sportovec. To je olympijský vítěz David Svoboda
Ben Cristovao má před sebou podzim plný premiér a nominaci na cenu MTV!
Vlaďka Erbová a Gábina Partyšová odstartovaly druhý ročník originální soutěže Souboj nevěst