Nezařazené

Tereza Brodská: Nejsem těhotná! Ulici opustím na podzim.

Tereza BrodskáHerečka Tereza Brodská představitelka Báry Jordánové-Krausové v nekonečném seriálu Ulice od TV Nova, který televize přináší na naše obrazovky úspěšně již několik let, nedávno rozdávala odpovědi svým všetečným fanoušků. Ty se mohli například dozvědět že Tereza Brodská není těhotná, byl to jen výmysl bulváru!

Tereza Brodská zářila v českých filmech už jako malá holčička. Například ve filmu Ať žijí duchové! kde si zahrála společně se svým otcem Vlastimilem Brodským. Od té doby hrála v nespočetně filmech a vystřídala několik divadelních angažmá.

Brodská na sebe prozradila, že volné oblečení, které bylo součástí spekulací o těhotenství, nosí proto, že se v něm cítí nejlépe obzvláště pak když musí odtočit dvanácti hodinovou směnu, dodala s úsměvem na rtech.

Tereza Brodská se svým fanoušků svěřila, že ze seriálu Ulice odejde letos na podzim.

„Strávila jsem s Bárou Jordánovou šest let a ta role mne vždycky bavila. A se svou novou seriálovou rodinou spokojená jsem, i když se mi pořád stýská i po té mé staré rodině.“ „Tyhle věci nemůžu ovlivnit, vše je v rukou scénáristů a já hraji co mi napíší“, dodala Tereza Brodská.

Similar Posts