Meme tričko: Jsem poslední svého druhu

Lidi se občas chovají na zabití. Jestli jste citlivá a nebo naopak výjimečná osobnost pak potřebujete meme tričko s panem Snobem a nápisem – Jsem poslední svého druhu. A každý už si na vás dá pozor, protože bude vědět, že jste ohroženým druhem.

Detail Trička s potiskem

Vtipné tričko s potiskem Everchlast

Tak tohle tričko je teda nějaký divný. Něco mi připomíná, slavnou značku, že jo? No nevím. Vtipný nápis Everchlast na tričku jen tak s něčím nezaměníte, protože je originální a cool. Jestli plánujete propařit celou noc, tak se bez něho určitě neobejdete.

Detail Trička s potiskem

Tričko Freak pro všechny šílence

Skrývat svojí pravou povahu se nevyplácí. Stejně se nakonec pravda ukáže. Buďte jiní a odhalte svojí bláznivou povahu, za kterou se rozhodně nestydíte, tričkem Freak. Jediný pohled na tričko a je jesné, že s vámi bude kopec srandy.

Detail Trička s potiskem

Triko pro DnB fandy, I love DnB

Drum’n’Bass, DnB nebo dramec. Je to vlastně jedno, protože je to stejný. Milujete tuhle muziku a nechcete, aby si vás pletli s nějakým poblázněným rockerem nebo šíleným diskoušem? Tak pak prostě tohle tričko I Love DnB nutně potřebujete.

Detail Trička s potiskem

Tričko Selfie

Uděláme si selfie, hale jak si dělají selfie no prostě selfiemánie je v plném proudu. Je tak populární, že se dostala i na tričko. Prostě kdo říká, že nikdy neselfíoval ten selfíuje dodnes. Pořiďte si fenomenální tričko But first, let me take a #selfie.

Detail Trička s potiskem

Tričko Rebel vysvětlí vaše hříchy z mládí

Proč si to udělal? Triko Been a rebel since I was young všechno dokonale vysvětlí za vás. Protože jsem byl mladý. Jdete vlastně už od narození proti proudu? Tak to triko nutně potřebujete, aby dokreslovalo vaši povahu.

Detail Trička s potiskem

Legendární tričko Jack Daniels

Exklusivní nabídka trička Jack Daniels nejen pro milovníky americké ohnivé vody, která má na svědomí vymírání indiánů. Ať už si whisky oblíbíte nebo ne, musíte uznat, že triko Jack Daniels je vážně povedené.

Detail Trička s potiskem

Tričko I love Hockey

Kdo by ho nemiloval. Jsme přeci hokejový národ se senzačními hráči a ještě lepšími fanoušky. Universální tričko I Love Hockey je vhodné pro každý hokejový zápas ať už fandíte kterémukoli světovému i domácímu týmu.

Detail Trička s potiskem

Luxusní agentské tričko FBI

Neodolatelným agentem se stanete jedině v tričku s potiskem FBI. A všichni kolem budou okamžitě vědět s kým si není radno zahrávat a komu rozhodně pašovaný alkohol nenabízet. Dost pohádek. Monumentální nápist FBI, na tmavém podkladu, je prostě úžasný.

Detail Trička s potiskem

I Love Tričko, I Love Sushi

Rybička, rýžička, řasička šup s tím do omáčičky a do pusinky. Taky lovískujete sushi? Tak to je načase si koupit triko I Love Sushi se kterým to dáte světu jasně najevo, aby vám nakonec nenabídli třeba smažák.

Detail Trička s potiskem

Fuckýnek na Fejsbůček s tričkem Fuck Facebook

V novinách, v telce, v rádiu, v práci, ve škole, na internetu a dokonce i na Facebooku. Ano, tam všude je Facebook. Dokonce i tady na pravé straně. A dost! Fuckněme společně Facebook trikem a fuckovací facebookovou pacičkou.

Detail Trička s potiskem

Motivujte se trikem s potiskem Believe in your dreams

Vlastní sny je důležité si plnit, protože tím se posouváme blíže k vlastnímu štěstí. Triko s potiskem Believe in your dreams vás bude motivovat na každém kroku a v těch nejvypjatějších situacích vám připomene – věř ve své sny.

Detail Trička s potiskem