Nezařazené

Královská svatba Kate Middleton a prince Williama

william a kateAktualizováno: Právě dnes nastal velký den na který celý svět čekal! Svatba prince Williama a Catherine „Kate“ Middleton. Svatební ceremonie proběhnou ve Westminsterském opatství a podle posledních informací míří na svatbu přes 8000 televizních štábů z celého světa. My vám přinášíme nejlepší odkazy kde můžete celou svatbu sledovat online!

Díky moderním technologiím tak můžete svatbu sledovat například ve svém mobilním telefonu, notebooku, ale i stolním počítači.

Svatbu Kate Middleton a prince Williama předcházely velké generální přípravy, aby svatební den proběhl přesně dle stanoveného programu. Poslední generální zkouška na svatbu proběhla ve středu večer a měli se jí zúčastnit všichni členové královské rodiny.

Pozvaní hosté dostali před svatbou několikastránkový manuál protokolárních a technických podrobností.

Jediný kdo z České republiky kdo byl na královskou svatbu pozvaný je velvyslanec ČR v Británii Michael Žantovský, který sám přiznal, že takovou událost ještě nezažil a asi už nezažije.

Na Kate Middleton prasklo před svatebním dnem pár pikantností a do médií unikla fotka kde se líbá v lehce obnaženém stavu se svým exmilencem. Kate Middleton také odmítla při svatebním slibu slibovat poslušnost a to i přesto že je to královská tradice. Tento slib už dříve odmítla matka prince Williama princezna Diana.

Kde sledovat online přenos z královské svatby:
ČT24

Oficiální královský kanál na Youtube
Rychlé zpravodajství na BBC

Similar Posts

One Comment

Comments are closed.